“Pjesëmarrja më e madhe në histori”, Basha: E di barrën e rëndë të përgjegjësive që do të kemi pas 25 Prillit

Duhet të lëçisni

Vendimi, Hiqen maskat, shkurtohet ora policore

Ashtu siç edhe pritej, ulja e shifrave të infeksionit pritet të sjellë lehtësim të masave anti-Covid. Në mbledhjen e radhës Komiteti Teknik i Ekspertëve pritet...

Tom Doshi me 3-4 diploma, prandaj komandon gjithë këtë popull ushtar… (film)

Tom Doshi ka qenë sfidanti i vërtetë i këtyre zgjedhjeve, i cili ia doli t’i japë tre mandate shtesë Edi Ramës, megjithë kundërshtinë shumë...

Aurela Basha tregon kush e ndihmoi për gatimin

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të opozitës, ka ndarë të shtunën një moment shumë të veçantë me ndjekësit e saj në instagram. Është momenti i...

Gurvenantori i bankës së Anglisë: Ata që investojnë në kriptmonedha duhet të përgatiten t’i humbin paratë

Gurvenatori i bankës së Anglisë Andrew Bailey ka deklaruar se kriptomonedhat ose të quajtura ndryshe monedhat virtuale nuk kanë “vlerë të brendshme” dhe njerëzit...

Basha:

Kjo është energjia e ndryshimit, ky është rrezatimi i njerëzve që kthejnë besimin te vetja, te fitorja, te Shqipëria. Ky është zëri, këto janë fytyrat që ngrihen në këmbë dhe thotë boll më! Ditën e dielë e rimarrim me votë për të gjithë Shqiptarët. Ja si rrezitin shpresa, se e nesërmja i takon shqiptarëve.

Ndryshimi i 25 Prillit nuk bëhet për partitë politike, ndaj mirë se vini ju 100-ra mijëra socialist të zhgënjyer.

Zotohem sot, nga ky shesh i shenjtores së madhe shqiptare se qeveria pas 25 Prillit do të jetë e shqiptarëve ndërsa unë do të shërbej kryeministër i të gjithë shqiptarëve.

E di barrën e rëndë të përgjegjësive që do të kemi pas 25 Prillit, rrënojat që po lë pas ky që në 8 vite i ka lënë këto në kurrizin e shqiptarëve.

Nuk ka fuqi dhe forcë këtë që po vjen, i pandalshëm është ndryshimi, besimi juaj te Shqipëria, i pandalshëm është besimi im te ju populli i Tiranës dhe gjithë Shqipërisë.

Rini e Tiranës, pri ndryshimin! Rini e Shqipërisë, ju jeni ata që i ndezën shpresën në sytë e nënave tuaja dhe po i prini fitoren më të thellë.

Edhe 4 orë fushatë, edhe 2 dytë e katër orë për tu ndarë nga e keqja. Le ta derdhim këtë burim drite dhe shprese si qytetar.

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Vendimi, Hiqen maskat, shkurtohet ora policore

Ashtu siç edhe pritej, ulja e shifrave të infeksionit pritet të sjellë lehtësim të masave anti-Covid. Në mbledhjen e radhës Komiteti Teknik i Ekspertëve pritet...

Tom Doshi me 3-4 diploma, prandaj komandon gjithë këtë popull ushtar… (film)

Tom Doshi ka qenë sfidanti i vërtetë i këtyre zgjedhjeve, i cili ia doli t’i japë tre mandate shtesë Edi Ramës, megjithë kundërshtinë shumë...

Aurela Basha tregon kush e ndihmoi për gatimin

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të opozitës, ka ndarë të shtunën një moment shumë të veçantë me ndjekësit e saj në instagram. Është momenti i...

Gurvenantori i bankës së Anglisë: Ata që investojnë në kriptmonedha duhet të përgatiten t’i humbin paratë

Gurvenatori i bankës së Anglisë Andrew Bailey ka deklaruar se kriptomonedhat ose të quajtura ndryshe monedhat virtuale nuk kanë “vlerë të brendshme” dhe njerëzit...

Dita e dytë pa pacientë të intubuar nga COVID-19

Për të dytën ditë radhazi në spitalet Covid nuk ka asnjë pacient të intubuar. Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se 7 pacientë po trajtohen në...