Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përse Presidenti Macron nuk e begenisi “sulltanin” dhe stadiumin e tij?

Nga 27-shi 0

Fill pas dështimit të negociatave Edi Rama shpalli që do të takonte Presidentin francez, Emmanuel Macron, madje u tha që ai do të vinte frëngu vetë në Tiranë dhe do i bënte dy pare muhabet me kryetarin e qeverisë shqiptare allias “sulltani”.

Propaganda e Rilindjes njoftoi praninë e Macron në stadium për të parë dhe ndeshjen.

Megjithatë, as Macron nuk vuri në këmbë në fushën e gjelbër me kullë, por as Franca nuk po e jep ndeshjen fare duke e lënë ceremoninë e festës memece, megjithëse më mirë që nuk e panë, aq proviciale sa qe.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej