Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përplasjet në Pogradec, KQZ zhvendos KZAZ-në numër 40

Nga Klodiana 0

Pas përplasjeve që u shënuan mes mbështetësve të opozitës dhe policisë, KQZ ka vendosur të zhvendosë KZAZ-në numër 40 të Pogradecit.

Zhvendosja e saj ka ardhur pas vendimit të bashkisë për të zbatuar dekretin e Presidentit Ilir Meta për anulimin e datës së zgjedhjeve.

Mësohet se KZAZ-në numër 40 e Pogradecit ishte e vendosur në ambientet e Qendrës Kulturore të Fëmijëve, por tashmë është transferuar në një palestër private.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej