Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përplasja tek Astiri/ Spitali i Traumës jep bilancin: 12 persona janë plagosur

Nga Ejona 0

Të paktën 12 persona janë plagosur si pasojë e përplasjeve të ashpra mes protestuesve dhe policies tek Astiri.

Burime nga Spitali Universitar i Traumës bëjnë me dije se aktualisht po marrin trajtim mjekësor 5 efektivë policie dhe 7 protestues.

Po ashtu mësohet se asnjë prej personave të lënduar nuk është në rrezik për jetën. Ndërkohë që spitali është në gatishmëri të plotë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej