Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përplasen dy makina në Shkodër, plagosen 4 persona

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Shkodër-Koplik në afërsi të fshatit Shtoji i Vjetër,

Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë 4 persona kanë mbetur të plagosur.

Ata janë nisur për në spital, ndërsa policia po heton për të zbardhur shkaqet e ngjarjes.

Edhe mbrëmjen e djeshme në Shkodër, u përplasën 2 makina dhe mbetën të plagosur 4 persona.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej