Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

PD pas shkarkimit të Kajmakut: “Step by step do të bien të gjithë”

Nga Klodiana 0

Pasi KQZ shkarkoi sot nga detyra kryebashkiakun e Vorës Agim Kajmaku, ka reaguar Partia Demokratike përmes ish deputetit Klevis Balliu.

Në një postim në Facebook, Balliu shkruan se Step by step do të bien të gjithë banditët e Edvinit, pushteti i tij po rrënohet ndërsa forca qytetare rritet çdo ditë e më shumë.
Postimi i plotë

Ja dhe një tjetër bandit BIE.

Step by step do të bien të gjithë banditët e Edvinit.

Laku në fytin e Ramës po ngushtohet dhe koha e tij po shkurtohet, pushteti i tij po rrënohet ndërsa forca qytetare rritet çdo ditë e më shumë.

ASNJË HAP PAS

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej