Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pamje të rënda, tre djem dhunojnë barbarisht një person në Berat (film)

Nga Ejona 1

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur tre ditë më parë në qytetin e Beratit, ku tre djem tërheqin zvarrë një person në mes të rrugës dhe e godasin me grushte e shkelma, pa pikë mëshire.

Siç dallohet edhe në pamjet e publikuara, ndonëse i riu rrëzohet në tokë pranë një makine, një prej djemve vijon ta godasë me grushte e shkelma në kokë e fytyrë, derisa mbetet e lë pa ndjenja.

Pamjet janë vërtetë të rënda, ndërsa qytetari tregon se tre djemtë e përfshirë në sherr sot janë në gjendje të lirë.

Sipas denoncuesit, mendohet se i riu që ra pre e dhunës barbare është kamarier, ndërsa sherri dyshohet se ka ndodhur për motive të dobëta.

Pamje të siguruara nga Jeta Osh Qef:

Loading...

Komente (1)

  1. Ai qerosi qe e rrahu do jete Rilindas!
    Bravo i qofte atij djalit qe e ndihmoi.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej