Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pamje nga aksidenti në Shkodër, plagosen rëndë 4 persona (film)

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë është rregjistruar pasditen e sotme pranë fshatit Vrakë në Shkodër në aksin e Hanit të Hotit.

Për pasojë mësohet se katër persona kanë mbetur të plagosur rëndë.

Siç shikohet edhe nga pamjet filmike, makinat janë përplasur aq fort me njëra tjetrën sa janë shkatërruar plotësisht.

Nuk ka ende të dhëna për dinamikën e aksidentit, ndërkohë që në vendngjarje ndodhet policia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej