Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Organizata terroriste e mësuesve të gjuhës kërcënon Rudina Hajdarin

Nga 27-shi 0

Organizata terroriste e mësuesve të gjuhës shqipe ka marrë përsipër kërcënimet me jetë në drejtim të deputetes Rudina Hajdari.

“Kemi dëgjuar lartë e poshtë se ministria e Brendëshme ka kërkuar ata që kanë kërcënuar me jetë deputeten Rudina Hajdari. Kemi dal këtu sot për të marrë përsipër kërcënimin dhe po ju themi një gjë, se nuk do të ndalemi këtu por do të kërcënojmë të gjithë gazetarët, deputetët, ministrant, kryeministrat dhe të gjithë ata që përdhunojnë dita ditës gjuhën shqipe. Të gjithë do t’i kërcënojmë me vdekje. Rroftë gjuha shqipe”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej