Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Organizata kriminale “Mos e rruj K…”

Nga 27-shi 0

Nga Andi Bejtja

Të gjithë qoftet e “Bild”, ku Rilindja del tamam si një organizatë kriminale, (fatmirësisht mafiozë debilë që iu duket sikur flasin me gjyshen në telefon) ku njerëzit promovohen në detyrë vetëm e vetëm se dinë të vjedhin vota, ku ka me qindra vepra penale e të tjera, e të tjera…

Në gjithë këtë batërdi të bie në sy një refren i përdorur nga gjithë zyrtarët, nga gjithë mafiozët e çdo niveli: “Mos e rruj K…”.

Pas çdo batërdie, çdo krim, “Mos e rruj K…”, “Mos e rruj K”, fill i kuq i Rilindjes…, “Mos e rruj K…” dhe ti i OSBE, ti i BE apo ti e Ambadadës Amerikane…

Po kaq shumë sa është përmend “Mos e rruni K…” nuk ka si mos dalë dikush me një brisk të madh e t’ia presë të gjithëve dhe K… poshtë dhe kokën sipër:

Vazhdoni “Mos e rruni K…”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej