Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Opozita: Do qëndrojmë 48 orë në shesh! Policia kundërshton

Nga Media 0

Protesta e opozitës është parashikuar të nisë sot në orën 11:00 dhe ndryshe nga herët e tjera nuk do të përfundojë pas pak orësh.

48 orë mendohet të zgjasë protesta opozitare. Por ky detaj i rëndësishëm duket se ka shkaktuar mos rënie dakord mes policisë dhe opozitës.

Opozita ka kërkuar në polici 48 orë leje për të qëndruar në shesh, dhe policia nuk e ka miratuar kërkesën duke i dhënë leje që të protestojnë deri në mesnatë. Mbetet për tu parë kohëzgjatja e protestës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej