Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nisin përplasjet e para në Tropojë, thyhet qendra e votimit në KZAZ 9

Nga Ejona 0

Zbatimi i dekretit të presidentit të vendit, Ilir Meta për shtyrjen e zgjedhjeve vendore të 30 qershorit, është shoqëruar më përplasje edhe në Tropojë.

Një grup personash kanë thyer xhamat dhe dyert e më pas kanë hequr materialet që  ndodheshin brenda ambientit në KZAZ-në nr. 9 në Tropojë.

Mësohet se ata janë përplasur me policinë gjatë incidentit.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej