Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nis protesta përpara Ministrisë së Brendshme, qytetarët me pankarta në duar (film)

Nga Ejona 0

Ka nisur protesta e tretë e Aleancës për Teatrin, përpara Ministrisë së Brendshme, tek hyrja e pedonales. Kjo është protesta e tretë në këtë shesh, teksa Aleanca zhvilloi edhe një tubim përpara SPAK, ku edhe depozitoi dokumentet mbi shkeljet që janë bërë me Teatrin Kombëtar.

Në dukje protesta vijon e qetë, aktivistët dhe qytetarët me pankarta në duar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej