Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndërron jetë nga koronavirusi shqiptari që jetonte në Londër

Nga Klodiana 0

Pas infektimit nga koronavirusi, ka ndërruar jetë edhe një shqiptar nga kosovar që jetonte në Londër.

Bëhet fjalë për Naser Ramadanin, i cili ishte nga qyteti i Ferizajt. Lajmi u bë e ditur përmes një postimi në rrjetet sociale nga Driton Tali, këshilltar i kryeministrit në detyrë Albin Kurti.

“Me pikëllim e morra lajmin për vdekjen e Naser Ramadanit (Baba). Komuniteti ynë në Londër, me vdekjen e “Naser Babës”, humbi njërin nga njerëzit më pozitiv, të hareshëm dhe të dashur. Ngushllime familjes dhe miqëve.”- shkruan Tali.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej