Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

NATO “vendos paqen”, Meta dhe Rama shtrëngojnë duart

Nga Media 0

Kriza politike që ka përfshirë vendin prej disa muajsh tashmë, ka sjellë edhe një sërë replikash në distancë mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta, teksa ky i fundit ka deklaruar se i ka ezauruar të gjitha rrugët për dialog për tejkalimin e këtij ngërçi.

Por paraditen e së hënës ata i kanë shtrënguar duart njëri-tjetrit, të detyruar ndoshta edhe nga aktiviteti i NATO-s për 10 vjetorin e Shqipërisë në aleancën ushtarake.

Siç edhe dallohet nga fotografitë e shkrepura nga LSA, Meta dhe Rama në këtë takim protokollar kanë shtrënguar duart, e më pas kanë qëndruar ulur përkrah njëri-tjetrit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej