Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Mungesë provash”/ Shqiptarët kapen me drogë në banesë, por nuk dënohen për lëndë narkotike

Nga Ejona 0

Dy shqiptarë janë arrestuar në Dewsbury të akuzuar për kultivim lëndësh narkotike.

Policia West Yorkshire bën me dije se ka sekuestruar një sasi kanabisi të paketuar brenda banesës së shqiptarëve në Westgate, Dewsbury.

Pas njoftimin zyrtarët shkuan në pronë me një mandat sekuestrimi droge, ku edhe gjetën dy shqiptarët në pronë.

Megjithatë nuk kishte prova të mjaftueshme për të akuzuar dy shqiptarët, por u konfirmuar që ishin të paligjshëm.

Kësisoj, shqiptarët u trajtuan nga shërbimi i emigracionit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej