Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Mr. dhe Mrs. Xhaka”/ Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë (foto)

Nga Ejona 0

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka i ka dhënë edhe zyrtarisht fund beqarisë.

Përmes një fotografie në rrjetet sociale, Xhaka shfaqet teksa nënshkruan kurorëzimin e martesës me dashurinë e tij, Arbnora Nuredinin.

“ MR. & MRS. XHAKA ”, është mbishkrimi që Taulanti ka lënë në fotografitë e publikuara, duke marrë urime të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë se çifti është në pritje të ëmbël, pasi do të bëhen prindër për herë të parë. Arbnora ka konfirmuar se po pret një djalë.

View this post on Instagram

♥️ MR. & MRS. XHAKA ♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej