Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

NBA shtyn derbin për nder të Kobe Bryant

Nga Ejona 0

NBA ka vendosur që të shtyjë sfidën që ishte planifikuar për të luajtur mbrëmjen e sotme mes Los Angeles Lakers dhe Los Angeles Clippers.

Përmes një deklarate, Liga amerikane e basketbollit ka njoftuar se vendimi është marrë pas vdekjes së një prej legjendave të Lakers, Kobe Bryant, vajzës së tij Gianna dhe shtatë persona të tjerë në një përplasje me helikopter të dielën e shkuar.

NBA ka sqaruar se derbi mes skuadrave të Los Angeles do të luhet në një datë tjetër, megjithëse nuk ka saktësuar se kur do të ndodhë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej