Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Moti i keq largon pushuesit, zbrazet bregdeti

Nga Klodiana 0

Moti i keq në jug të fundit ka larguar në bregdeti pushuesit e shumtë.

Ata kanë marrë sendet e tyre personale dhe janë larguar drejt banesave dhe hoteleve.

Sipas meteoalb, në orët e pasdites pritet të ketë reshje shiu në të gjithë territorin duke prishur rehatinë e fundjavës për pushuesit në zonat bregdetare.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej