Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Momenti, kur forcat e policisë ndërhyjnë për shembjen e Teatrit Kombëtar, arrestohen artistët (film)

Nga 27.al 0

Policia ka ndërhyrë në orët e para të mëngjësit të sotëm për shembjen e Teatrit Kombëtar.

Pamjet e mëposhtme janë momentet e para kur policia ndërhyri në ndërtesë për shembjen e saj.

Forcat e policisë kanë shoqëruar në komisariat artistë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit.

Momenti i parë kur policia dhe fadromat ndërhynë për shembjen e teatrit.

Publiée par Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit sur Samedi 16 mai 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej