Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mjekët e Lezhës kërkuan shpërblimin, Manastirliu “i merr me të mira”: Kam veç fjalë falënderimi për të gjithë

Nga Ejona 0

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka reaguar me një postim në rrjetet sociale në lidhje më deklaratën e stafit mjekësor të spitalit rajonal Lezhë të cilët kërkonin shpërblimin e premtuar nga Kryeministri.

Ministrja duket se i ka lënë mënjanë ndasitë në dikasterin që drejton dhe i ka falenderuar mjekët ë Lezhës për punën e tyre në këtë situatë.

Postimi i plotë:

Kam veç fjalë falënderimi për të gjithë personelin mjekësor dhe infermieror të Spitalit të Lezhës.
Ashtu sikurse dua të shpreh mirënjohje të thellë për ekipet tona shëndetësore në të gjithë vendin.

Gjithësekush prej tyre, është një shembull frymëzues i përkushtimit dhe profesionalizmit, në shërbim të qytetarëve, edhe në këto ditë të vështira.

Pavarësisht spekulimeve, ne do të flasim vetëm me PUNË’!

#Bashkë

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej