Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ministrja Manastirliu publikon 5000 e ca foto në një postim të vetëm

Nga Media 0

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka publikuar në rrjetin social Facebook, 5000 e ca foto në një postim të vetëm.

Tashmë është bërë një traditë nga ministrat e qeverisë, për të promovuar projekte të ndryshme duhet t’i vërtetojnë ato me postime të shumta në Facebook. Duket se këtë gjë ministrja Manastirliu ka punuar fort dhe për të qënë më e besueshme ka arritur të publikojë 5495 foto në një postim të vetëm.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej