Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Meta uron, një javë të mbarë nga Vermica (foto)

Nga Klodiana 0

Presidenti i Republikës Ilir Meta u ka uruar një javë të mbarë nga Vermica.

Meta gjatë ditës së djeshme qëndroi në Kosovë ku zhvilloi një takim të përzemret me Ramush Hardinajn i cili dy ditë më parë dha dorëheqjen nga posti i kryemnistrit të Kosovës.

Postimi i plotë:

Të dashur miq, nga Vermica ju uroj një javë të mbarë!

Të dashur miq, nga Vermica ju uroj një javë të mbarë!

Publiée par Ilir Meta sur Lundi 22 juillet 2019

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej