Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Meta uron në ditën e Shën Valentinit: Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!

Nga Klodiana 0

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi për të uruar në ditën e Shën Valentinit.

Meta e Kryemadhi shfaqen të buzëqeshur dhe shumë të dashuruar në natyrë, një moment ky i shkëputur nga pushimet në bjeshkët e Kosovës, në Prevallë vitin e kaluar.

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”, shkruan Presidenti Meta.foto galeri

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej