Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Meta emëron Shemsi Prençin këshilltar për Emegjencat Civile

Nga Klodiana 0

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka emëruar Shemsi Prençin si këshilltar të posaçëm për Emegjencat Civile.

“Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta ka vendosur të emërojë z.Shemsi Prençi Këshilltar të Posaçëm për Emergjencat Civile”, njofton zëdhënësi i Metës, Tedi Blushi përmes rrjetit social Facebook.

Prençi ka qenë drejtor i Emegjencave Civile gjatë qeverisë Rama, por u shkarkua një vit më parë..

 

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej