- Advertisement -

TAG

tedi blushi

Presidenca reagon ndaj Ramës: Mbaji shënim këto 3 porosi dhe do marrësh përgjigje sy më sy

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama, i cili ngriti pyetjen përse Ilir Meta dhe Sali Berisha votuan pro raportit...

“Thuaji popullit që je peng…”/ Presidenca sqaron deklaratën e Metës: Apeli i drejtohej…

Presidenca ka sqaruar deklaratën e kreut të shtetit sa i takon përgjigjes lidhur me qëndrimet e kryedemokratit Basha. Përgjigjja e Metës ishte: “Atij zotërisë i...

“Më mirë opozitar se sa tradhëtar”, reagon Presidenca pas deklaratës së Ramës: Respekto marrëveshjen!

Presidenca i është përgjigjur akuzave dhe deklaratave të kryeministrit Edi Rama nëpërmjet zëdhënësit, Tedi Blushi. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Blushi shkruan...

Zëdhënësi i Presidentit: Ekipi i Tiranës grup terrorist

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Shqipërisë ka reaguar në rrjetet sociale në lidhje me cilësimin e KF Tirana si “një grup terrorist” nga...

Kallomi…

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi e ka vënë në lojë peshkatarin Balla, ose si e thërret ndryshe Tao Taon. Mesazhi i Tedi Blushit...

Presidenti në konferencë të papritur: Do të denoncoj një krim të tmerrshëm kushtetues

Presidenti Ilir Meta do të dalë në një konferencë për mediat në orën 18:30, për të denoncuar një krim të tmerrshëm kushtetues. Këshilltari i Metës,...

Tubimi/ Program të veçantë për emigrantët nga e gjithë bota, Presidenca zbulon detajet e protokollit

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka organizuar një program të veçantë për emigrantët nga e gjithë bota, që do t’i bashkohen manifestimit të 2...

Presidenti dorëzon sot në SPAK kallëzimin penal ndaj ministres së Drejtësisë dhe zyrtarëve të tjerë të lartë

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi, njofton se sot në orën 13:00, Presidenti do të kallëzojë në SPAK ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Në...

“Vdekje grushtit të shtetit”/ Zëdhënësi i Presidentit: Asnjë hap pas, liri Shqipërisë dhe shqiptarëve

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi përmes një postimi në rrjete sociale ka falenderuar qytetarët shqiptarë të cilët i kanë shprehur mbështetje lidhur me tubimin...

Meta në një tjetër konferencë, Blushi: Nuk keni parë gjë akoma

Presidenti Ilir Meta pritet të dalë sërish para mediave, një ditë pasi paralajmëroi protesten e 2 Marsit, një “besëlidhje të re” kundër grushtit të...

Latest news

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr regjistrimin: Fushatë me legalizimet, punonjësit e Kadastrës udhëzohen të gënjejnë qytetarët (film)

Gazetari Artan Hoxha ka denoncuar me anë të një audio regjistrim, Agjencinë Shtetërore të Kadastrës, duke thënë se kjo agjenci e rëndësishme e qeverisë...

Kohë Ramazani, Ulsi Manja kërkon vota me shishe vere 

Fushata elektorale në Shqipëri është në kulmin e saj, që do të zhvillohen pas 4 ditësh, më 25 prill. Kjo fushatë ka risi në formë,...

Ambasada e SHBA kthen përgjigje për Tom Doshin, Prokuroria triblon: Presim informacion dhe nga Interpol

Ambasada amerikane në Tiranë i është përgjigjur Prokurorisë në lidhje me kandidatin në zgjedhjet e 25 prillit, Tom Doshi, që është njëherësh kryetar i...
- Advertisement -