Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mesila Doda: Nëse Gjykata Kushtetuese zaptohet me forcë nga maxhoranca, zgjidhja është shpërndarja e parlamentit

Nga Ejona 0

Nëse Gjykata Kushtetuese zaptohet me forcë nga maxhoranca, mbetet vetëm rruga e parë që tregoi sot Presidenti i Republikës, pra shpërndarja e parlamentit

Kështu shprehet ish-deputetja Mesila Doda në një reagim në Facebook në lidhje me ngërçin në Gjykatën Kushtetuese.

Doda shkruan se të gjithë shqiptarët që duan të jetojnë në këtë vend duhet të tregojnë kuptimin e fjalës rezistencë.

“Nëse Gjykata Kushtetuese zaptohet me forcë nga kjo maxhorancë mbetet vetëm rruga e parë që sot tregoi Presidenti i Republikës, për të gjithë shqiptarët e vërtetë…

Të gjithë shqiptarët që ende sot duan të jetojnë në këtë vend duhet t’i tregojnë këtij të çmenduri kuptimin e fjalës rezistencë… me pushtuesin, shqiptarët dinë si duhet të sillen”, shkruan Mesila Doda.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej