Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, makina përplas për vdekje këmbësorin

Nga Ejona 0

Një këmbësor ka humbur jetën pasi është përplasur nga një makinë në rrugën e Kombit.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të fshatit Gëziq të Mirditës. Raportohet se viktima është një endacak.

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej