Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Merr pjesë në protestën e opozitës/ Gjobitet në mungesë për drejtim mjeti me syze optike (foto)

Nga Ejona 0

Një drejtues mjeti është gjobitur nga policia rrugore pasi akuzohej se kishte vënë syze optike gjatë drejtimit të automjetit. Në fletën e gjobës ndaj shtetasit Klevis Duro me banim në Këlcyrë shkruhet se gjoba është vënë në mungesë të drejtuesit.

Kshu eshte kur del ne proteste dhe kush me njeh nuk mbaj syze optike! Dhe jo prezent ne mjet???? Per te trembur po ke gjeten ???? Rama ik?- shkruan Duro në profilin e tij duke e denoncuar këtë rast si të paprecedentë.

Në fakt kjo gjobë duket se më shumë është një hakmarrje politike, pasi Duro ka qenë pjesëmarrës në protestën e fundit të zhvilluar nga Opozita në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej