Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Me zë dhe me figurë, Klement Balili tregon pse vendosi të dorëzohej tani: Si iu fsheha policisë

Nga Klodiana 0

Është publikuar mbrëmjen e djeshme një fragment nga intervista e të ashtuquajturit “Eskobari i Ballkanit”, Klement Balili, dhënë për gazetarin investigativ, Artan Hoxha.

Në videon e transmetuar në emisionin “Opinion”, Balili tha se ka vendosur të vetëdorëzohet në këtë moment, pasi dosja e ardhur nga Greqia i është dhënë drejtësisë shqiptare.

“Drejtësia nuk kishte dokumentet e duhura që të më çonte në gjykatë e që unë të përballesha me drejtësinë. Vendosa të dorëzohesha në këto momente, pasi nga avokati më erdhi informacioni se dosja ka ardhur për t’u gjykuar. Çështja ime i kaloi drejtësisë shqiptare dhe unë e kam deponuar edhe vetë më përpara se do të dorëzohesha. Nga ky moment që dosja i kaloi drejtësisë shqiptare, unë jam i gatshëm të përballem”,- tha Balili.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

 

/opinion/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej