Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Më në fund/ Vdes Nexhmije Hoxha, një nga gratë më të poshtra në histori

Nga 27.al 0

Më në fund shkoi tek të shumtët e veja e diktatorit, Nexhmije Hoxha.

Një nga gratë më të poshtra të njerëzimit ia doli ta lërë këtë botë në moshën 99 vjeçare.

Ajo është dëshmi e gjallë e ekzistencës së djallit në tokë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej