Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbesa e Musinesë eurodeputete, nipi i Enverit trafikant kokaine

Nga 27.al 0

Në vend të një urimi bajat si ndodh rëndom në këto raste, sekretarja e përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda ka vënë në pah dallimin thelbësor mes persekutorëve dhe pasarëdhësve të tyre me të persekutuarit dhe pasardhësit e tyre. Rasti i Arba Kokalarit është shprehja më e qartë.

Ja dhe statusi i plotë i Mesila Dodës:

“Mbesa e Musinesë, eurodeputetja e parë shqiptare.
Nipi i Enverit pjesë e bandave e trafikut të kokainës…
Buzëqesh zonjë e madhe atje ku je… historia është dashuri e bukuri e vazhdon edhe përtej kësaj bote…”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej