Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Marrëveshja për Reformën Zgjedhore, Basha mbledh nesër Kryesinë

Nga Klodiana 0

Lideri i Opozitës Lulzim Basha do të mbajë një mbledhje ditën e nesërme me anëtarët e kryesisë.

Theksohet se Basha do i prezantojë anëtarëve të kryesisë procesin se si u arrit dakordësia për identifikimin biometrik dhe pse u refuzua nga PS formula e propozuar për depolitizimin e Komisioneve Zgjedhore.

Në mbledhje me kryesinë pritet që Basha të japë edhe udhëzime për nisjen e takimeve në funksion të zgjedhjeve të ardhshme. Mbledhja është njoftuar se do të mbahet nesër rreth orës 11:00

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej