Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mario Balloteli poston foto nga protesta për përdhunimin e 15-vjeçares në Tiranë

Nga 27-shi 0

Protesta në Tiranë lidhur me ngjarjen e 15 vjeçares që u përdhunua nga roja i shkollës ka tërhequr vëmendjen e lojtarit italian Mario Balotelli.

Mario Balloteli publikoi një foto të moderatores Dojna Mema, e cila mbante në dorë një pankartë ku shkruhej: “Pse meshkujt kanë frikë burgun? Për të njëjtën arsyen pse femrat kanë të ecin në rrugë çdo ditë”.

“Ndal çdo lloj forme të dhunës!”- shkroi Baloteli në “Instagram”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej