Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Reshjet e dendura të shiut në Tiranë, Lana del nga shtrati (film)

Nga 27-shi 0

Reshje të dendura shiu kanë përfshirë vendin këtë të shtunën.

Në Tiranë, këtë pasdite reshjet janë intensifikuar dhe për pasojë duket se lumi Lana është fryrë tej mase dhe për pasojë ka dalë nga shtrati.

Uji ka dalë nga shtrati tek zona e Pallatit me Shigjeta, një zonë kjo që ka probleme sa herë që bien reshje të dendura në Tiranë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej