Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Makina përmbyset tek Rruga e Elbasanit, raportohet për të plagosur (film)

Nga Ejona 0

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në kryeqytet ku një makinë është përmbysur ndërsa raportohet se ka edhe të plagosur.

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë dhe si pasojë raportohet se ka edhe të plagosur.

Mësohet se një makinë është përmbysur në mes të rrugës së Elbasanit.

Në vendngjarje kanë mbërritur ambulanca dhe forcat e policisë rrugore.

Video e siguruar nga FaxWeb:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej