Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lulzim Basha konferencë me gazetarët në 17.00

Nga Klodiana 0

Kreu demokrat Lulzim Basha do të mbajë konferencë për mediat në selinë blu në orën 17.00.

Kjo konferencë vjen në kohën që vendi përballet me protesta dhe ndodhet në një situatë të pazakontë politike.

“Në orën 17.00, kryetari i PD Lulzim  Basha bashkëbisedim me gazetarët në qeli”, thuhet në deklaratën e Partisë Demokratike.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej