Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ligësia e kryetares së Bashkisë së Durrësit: Jemi të kënaqur me vetëm 50 viktima (film)

Nga 27.al 0

Është e tmerrshme ta mendosh se sa pak mëshirë kanë “rilindasit” e Edi Ramës për qenien njerëzore.

Kryetarja e Bashkisë së Durrësit, Valbona Sako është e kënaqur që kanë vdekur vetëm 50 vetë, se në vende të tjera vdesin një mijë e më shumë.

Teksa ishte në një lidhje live me gazetaren e Top Channel, Anila Hoxha, kryebashkiakja tha se jemi të kënaqur edhe me 50 viktima.

Këta soca-rilindas që njerëzit i kanë numra, që u vjedhin ndihmat, që i tallin në ditën e hallit si bën shefi i tyre janë thjesht njerëz të ligj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej