Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lëvizje mafioze të drejtorëve të policisë

Nga 27.al 0

Mos zgjedhjet janë në prag, dhe po përgatitet terreni për vjedhje votash?

Burime të sigurta (nga rrjedhja e informacionit) për Al in Sweden tregojnë se me porosi të kryeministrit, ministri Lleshaj ka pregatitur dosjet per lëvizjet e pritshme të drejtuesve të policisë në qarqe këtë mes jave…

Ka qënë ora 12 e drekes ajo që ka vendosur ne takimin Rama -Lleshi kete levizje mafioze ne zyren e Ramës…

Dhe…

Drejtori i Dibrës shkon në Durrës, i Durrësit shkon në Dibër.

Drejtori i Shkodrës shkon Korçë, ndërsa ai i Korçës shkon në drejtorinë e Akademisë së Policisë…

Drejtori I polices së Beratit shkon në Shkodër, i Gjirokastrës shkon në Berat,

Ndërsa P.S. shkon në Gjirokastër.

Drejtori i Kukësit shkon në Fier e ai i Fierit në Kukës, rotacion.

Shefi i qarkullimit të Tiranës shkon drejtorin e përgjithshme në sektorin e qarkullimit të Tiranës, vendin e tij caktohet P. Gj, ndërsa vendin e këtij të fundit e zë drejtori i Përmetit I.H.

Drejtor I Përgjithshëm shkon A.D.

Drejtori i drejtorisëvsë kufirit të Tiranës shkon në Durrës, vendin e tij e zënë ai i Durrsit, shkëmbim karrigeje.

Vendin e Aidës e merr F.M.

Kastrioti me miq zë vendin e E.M,

Miku i Kastriotët është P.L që i fryn në vesh Lleshit, sepse kanë qenë shok shkolle.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej