Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Legjenda Buffon ka një mesazh për ikjen e Bonuccit

Nga Media 0

Ata do të jenë shokë skuadre në kombëtare por jo më te Juventusi.

Fjala është për legjendarin e portës së Juventusit Gianluigi Buffon dhe për ish mbrojtësin e bardhezinjve Leonardo Bonucci.

“Shok i skuadrës dhe i udhëtimit. Kemi përshkuar shumë rrugë bashkë. Një rrugë fitoresh. Të uroj gjithë të mirat. Do më mungosh…”, ka shkruar Buffon.

Leonardo Bonucci u transferua dje te Milani duke lënë të zemëruar jo pak tifozë të Zonjës së vjetër.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej