Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Largohet zyrtarisht nga ekipi i Dinamos, Erald Kolgega vazhdon karrierën e tij në Gjermani

Nga Ejona 0

Erald Kolgega nuk do të jetë pjesë e ekipit të futbollit Dinamo në sezonin e ri.

Lajmin e bën të ditur klubi i Dinamos me anë të një postimi në Facebook, ku shkruan se mesfushori fierak vendosi ndërprerjen e bashkëpunimit me klubin Blu dhe vazhdimin e karrierës në Gjermani.

FK Dinamo e falenderon Kolgegën për kontributin e tij në ekip dhe i uron suksese në karrierë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej