Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lajmi i ditës/ Kryendeshja Librazhdi – BE doli barazim

Nga 27-shi 0

Dje, është zhvilluar derby i Europës mes Librazhdit dhe Bashkimit Europian. Sipas kapitenit të skuadrës shqiptare, Taulant Balla ndeshja ka dalë në barazim. Vetë kryetari i grupit parlamentar të PS-së shkruajti: “Photo of the Day: Librazhdi-BE, ndeshja përfundoi barazim”.

Ajo që ra në sy në këtë ndeshje, ishte fakti që Librazhdi luajti me fanellën e dytë, atë të gjelbër, sepse ajo e para dihet që prej disa vitesh është bërë mavi, sipas stilimit të vetë sulmuesit Taulant Balla.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej