Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kuvendi mblidhet sot për të shmangur protestën, PD: Merrni masa për prani maksimale

Nga Media 0

Shumica parlamentare ka vendosur të mblidhet sot në orën 17:00 për të shmangur protestën opozitare, por Partia Demokratike po mobilizohet që të mblidhen edhe sot.

Konferenca e Kryetarëve e mbledhur paraditën e sotme ka vendosur që seanca e kësaj të enjteje të zhvillohet sot për të evituar një përplasje të protestuesve me deputetët e mazhorancës.

Ndërkohë burime nga PD bëjnë të ditur strukturave i është dërguar një mesazh urgjent që iu bën thirrje të mobilizohen për t’u organizuar për protestë.

“Sot në orën 17 ka seancë parlamentare. Merrni masa për prani maksimale të strukturës në orën 16 e  30 para Parlamentit! Ju lutem pjesëmarrje”, thuhet në mesazh.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej