Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kush po gënjen? Gazetari Klodian Tomorri nxjerr huq Propagandën? Infermieria u hap në ’94, si e mbaroi Qazimi në ’93-shin?

Nga 27.al 0

Pas një lajmi të publikuar në dosja.al se një pompist i një karburanti në Vorë është nisur me grupin e 30 mjekëve në në Itali ka reaguar Urdhëri i Infermierit, i cili thotë se zoti Qazim Ismaili e ka kryer shkollën e infermierisë, madje Ministria e Shëndetësisë thotë se ai e ka marrë diplomën e shkollës së lartë për Infermieri në vitin 1993.

Nga ana e tij, gazetari Klodian Tomorri zbulon një fakt tjetër: “

Një pyetje per ëajmin e infermierit që u dërgua në Itali. Ministria thotë se e ka mbaruar shkollën e lartë të Infermierisë në vitin 1993. Ka nxjerrë dhe vërtetimin zyrtar.

Sipas faqes së Fakultetit të Infermierisë, shkolla e lartë e Infermierisë në Shqipëri është hapur në vitin 1994. Bashkangjitur linku. A di njeri të na e sqarojë këtë punë? http://umed.edu.al/…/fakulteti-i-sh…/historiku-i-fakultetit/”.

Kush po gënjen në këtë rast?

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej