Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Artistët shqiptarë shprehin solidaritetin me “Shqipëri o vendi im” (film)

Nga 27-shi 0

Në këto ditë të vështira Orkestra e Radio Televizionit, këngëtarë të shquar lirikë janë bashkuar në një projekt të Klodian Qafokut dhe nën drejtimin e mjeshtres së madhe Suzana Turku kanë kënduar së bashku “Shqipëri o vendi im”, gjithsecili në kushtet e karantinës kudo që të ndodhej.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej