Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur protesta të vjen poshtë ballkonit (foto)

Nga Media 0

Banorët e “Rrugës së Durrësit” nuk kanë nevojë të ndjekin pamjet me dron për të parë protestën nga lart. Ata kanë dalë në ballkone për të ndjekur protestën, ndërsa me puthje me dorë ofrojnë mbështetje për studentët.

Më herët u bë publik rasti i një gruaje e cila hapi dyert e shtëpisë për gazetarët duke i lejuar ata që të kenë pamje nga protesta përmes ballkonit të saj.

Fotografitë e mëposhtme janë realizuar dhe bërë publike nga fotoreporterja Ivana Dervishi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej