Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kryeministri Rama shkon me brekushe treçerekshe tek Varrezat e Dëshmorëve

Nga 27-shi 0

Kryeministri Rama ka befasuar sërish me veshjen e tij këtë herë në ceremoninë tek Varrezat e Dëshmorëve, në nder të atyre që dhanë jetën për çlirimin e vendit gjatë Luftës së Dytë Botërore.

Përkrah Presidentit Meta, ai është shfaqur me brekushe, në ceremoninë e përvitshme për 29 Nëntor, Ditën e Çlirimit.

Kjo nuk është hera e parë që kryeministri Rama vishet me brekushe, pasi kujtojmë edhe zgjedhjet e 30 qershorit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej