Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kryeministri Edi Rama pritet me protesta në Devoll (film)

Nga Klodiana 0

Kryeministri Edi Rama pritet me protesta edhe në Devoll. Simpatizantë të opozitës, të mbështetur edhe nga ish-deputetët Ervin Salianji, Klevis Balliu, por edhe kryebashkiaku i Devollit Bledion Nallbati kanë dalë në rrugë për të protestuar kundër kryeministrit Rama.

Në protestë ka edhe prani të shtuar të forcave të policisë, ku herë pas herë ka pasur edhe përplasje verbale.

“Ika andej, mos guxo“, dëgjohet t’i thotë Nallbati efektivëve të policisë. Opozita nga ana e saj i kërkon policisë që mos provokojë, ndërsa kjo e fundit kërkon që protestuesit të lirojnë rrugën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej