Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qytetarët bllokojnë aksin Bilisht-Korçë/ Bidona uji drejt eskortës së kryeministrit (film)

Nga Klodiana 0

Eskorta e qeverisë ka arritur të kalojë me disa pengesa në aksin rrugor që lidh Korçën me Bilishtin.

Forca të shumta të policisë si dhe FNSH-ja bën të mundur “frenimin” mbështetësve të  opozitës, të cilët për më shumë se një orë  qëndruan në pritje të mbërritjes së eskortës së shefit të qeverisë, i cili po vijon punën për fushatën elektorale të 30 qershorit.

Në momentin e kalimit, mbështetësit e opozitës qëlluan me bidonë të mbushur me ujë në drejtim të makinave, por gjithçka u mbyll këtu dhe nuk kishte asnjë problem tjetër.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej