Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kryebashkiaku thith drogë/ 27.al nesër në mëngjes publikon foto-pamjet

Nga 27.al 0

Pamjet e një kryebashkiaku rilindas që thith drogë zotërohen nga gazetari Artan Hoxha kanë vënë në lëvizje medias dhe politikën.

Nesër në mëngjes 27.al do të publikojë foto-pamjet e këtij skandali, i cili do të transmetohet në ABC News.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej